zde se nacházíte:
Úvod > O nás

O nás

NextDrive

Společnost NextDrive byla založena v roce 2014 a tvoří ji tým softwarových vývojářů a hardwarových inženýrů vytvářejících integrovaná řešení, která vylepšují technologie jak pro lidi, tak pro podniky a průmysl. 

 

Chytřejší domovy. Chytřejší podniky.

NextDrive přináší širší propojení s vašimi zařízeními, domovem a těmi, na kterých vám záleží. Produkty NextDrive dělají každodenní používání chytrých zařízení ještě pohodlnější a zábavnější. Ucelená řada produktů NextDrive zjednodušuje způsob, jakým se spoléháme na svá zařízení a spojujeme se s nimi – pro chytřejší domovy a podniky.

 

Inteligentní průmysl

Spojením snadného používání a ​​výkonné architektury IoT poskytuje NextDrive přizpůsobené aplikace pro průmyslová odvětví – například bezdrátové brány IoT a cloudové služby pro přístup k inteligentním měřicím jednotkám, senzorům a I/O zařízením. A protože jsou všechna řešení bezdrátová, přinášejí pohodlí bez potíží s nákladnými kabelovými modifikacemi a instalacemi. Jinými slovy, vývojáři a výrobci se mohou soustředit na vývoj a vytváření skvělých produktů a služeb, zatímco společnost NextDrive se stará o to, aby je bylo možné snadno implementovat v ekosystému různých protokolů. 

Díky propojení spotřebitelského a obchodního sektoru dokáže NextDrive skloubit pokročilé technologie s uživatelským přístupem, což vám umožní modernizovat váš domov, podnikání nebo výrobu pomocí inteligentních technologií.

 

NextDrive v kostce:

  • 2015: NextDrive Plug byl úspěšně uveden na trh díky podpoře 1000 přispěvatelů na crowdfundingovém portálu Indiegogo.
  • 2016: Byl představen NextDrive Cube – nejmenší IoT brána na světě. Díky své řadě inteligentních senzorů, integraci prostřednictvím rozhraní USB a připojení pomocí smartphonů je to nejjednodušší způsob, jak vytvořit inteligentní domácí síť a osobní cloudové úložiště.
  • 2016: Nositel ocenění za nejlepší produktový design z veletrhu Computex d&i awards, NextDrive Spectra, přináší nejlepší mobilní zážitek z poslechu hudby prostřednictvím nejmenšího přenosného 32bitového DAC zesilovače na světě.

www.nextdrive.com

 

AGORA DMT

AGORA DMT, a.s. je česká společnost se splaceným jměním 6 mil. Kč. Byla založena v roce 1997 šesti akcionáři pod názvem AGORA plus, a.s. Spolu s dalšími společnostmi týchž majitelů AGORA plus, a.s. a AGORA development, a.s. tvoří skupinu firem s celkem 70 zaměstnanci.

S našimi partnery budujeme dlouhodobé vztahy založené na profesionálním přístupu a vzájemné důvěře. Díky této spolupráci jsme se stali jedničkou na trhu v několika oblastech distribuce námi podporovaných produktů. 

Jako obchodní společnost s přímým napojením na výrobce zajišťujeme pro své klienty pestrou skladovou zásobu, rychlou a spolehlivou logistiku, aktuální obchodní informace, technickou a marketingovou podporu a přístup na autorizovaný servis.

 

B2B

www.merkur.agora.cz

www.agora.cz