zde se nacházíte:
Úvod > Aplikace

Aplikace NextDrive Connect

Od domácí zábavy k domácí bezpečnosti – díky aplikaci NextDrive Connect můžete v klidu užívat i chránit, co je pro vás důležité.

Výstižnější oznámení

Tím, že jste schopni monitorovat pohyby konkrétně sledovaných předmětů a povrchů, můžete dostávat oznámení pouze o těch událostech, která považujete za poplašná, namísto obecných oznámení. 

Videa na časové ose se záložkami

Historie vašich videozáznamů se zobrazuje na klasické časové ose, takže lze snadno procházet sekvence událostí. A díky rychlým záložkám se dají jednoduše označit důležité body.

Videozáznam s živým vysíláním

Pomocí kamery NextDrive Cam lze ke každé události zaznamenané senzorem Pixi automaticky odeslat video do vašeho chytrého telefonu, přičemž Cube nahrávku zároveň uloží do své vnitřní paměti.

Teplota a vlhkost

Pomocí čidla Thermo Pixi spárovaného s Cube monitoruje technologie NextDrive HomeHealth teplotu a vlhkost vašeho domova. Pokud chcete sledovat kvalitu prostředí, ve kterém žije vaše rodina, začněte tímto snadným krokem. A v souladu s dlouhodobými trendy můžete monitoring využít v systému inteligentního řízení domácnosti.

Vaše soukromé cloudové úložiště. Bezpečné zálohování a sdílení.

Vytvořte si pomocí Cube a USB disku svůj vlastní cloud, na který můžete zálohovat fotky a ukládat různé mediální soubory ze svého chytrého telefonu. Ukládání a sdílení fotek s rodinou a kolegy je nyní snadné a bezpečné.

Jednoduchá správa

Přejeďte prstem doleva. Přejeďte prstem doprava. Posuvná ikona ukazuje, které zařízení se právě spravuje, takže snadno dosáhnete požadovaného cíle.

NextDrive Plug

Postavte si svůj vlastní cloud

NextDrive Cube

Chytře vybudujte chytrý domov

NextDrive Motion Pixi

Detekce důležitých událostí

NextDrive Thermo Pixi

Čidla s jednoduchým ovládáním

NextDrive Cam S

Snadné zachycení důležitých okamžiků